Šveicaras S. Wawrinka pralaimėjo „US Open“ turnyro ketvirtfinalyje

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“) ketvirtfinalyje trečiadienį ketvirtoji pasaulio raketė 29-erių metų šveicaras Stanas Wawrinka po atkaklios kovos 6:3, 5:7, 6:7 (7-9), 7:6 (7-5), 4:6 pralaimėjo 11-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 24-erių metų japonui Kei Nishikori.

Mačas truko 4 val. 15 min.

Pirmą kartą „Gran Slam“ turnyro pusfinalyje žaisiantis K. Nishikori dėl kelialapio į finalą kovos su pirmąja pasaulio rakete 27-erių metų serbu Novaku Džokovičiumi.

2011 metų „US Open“ turnyro nugalėtojas ir praėjusių metų finalininkas Serbijos tenisininkas ketvirtfinalyje po 3 val. 32 min. trukusios kovos 7:6 (7-1), 6:7 (1-7), 6:2, 6:4 įveikė devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 27-erių metų britą Andy Murray.