Turkijos krepšininkai pasaulio čempionato rungtynėse amerikiečiams priešinosi beveik tris kėlinius

Antrąją pergalę Ispanijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate (FIBA World Cup) iškovojo ir vienvalde šešių ekipų C grupės turnyro lydere tapo čempionės titulą ginanti JAV rinktinė, sekmadienį po įspūdingo ketvirtojo kėlinuko 98:77 (16:16, 19:24, 31:20, 32:17) nugalėjusi Turkijos komandą.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Beje, sužaidus 27 minutes rezultatas dar buvo lygus – 59:59.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Kennethas Fariedas, 19 – Anthony's Davisas, 14 – Jamesas Hardenas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Cenkas Akyolas (12 tšk.), Sinanas Guleras, Emiras Preldzičius ir Oguzas Savašas (po 9 taškus). Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios grupės komandos.

LRT Radijas - oficialus pasaulio krepšinio čempionato transliuotojas. Nuo rugpjūčio 30 dienos tiesiogiai iš Ispanijos.