Lietuvos lengvaatlečiai Europos veteranų čempionate iškovojo auksą ir bronzą

Turkijoje vykstančio Europos veteranų lengvosios atletikos čempionato vyrų metimų penkiakovėje (M80 amžiaus grupė) aukso medalį iškovojo Lietuvos atstovas Antanas Černiauskas, surinkęs 4260 taškus.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Mūsų šalies lengvaatletis šiose pirmenybėse iš viso pelnė keturis aukso (diskas, kūjis, ietis, metimų penkiakovė) ir vieną sidabro (svorio metimas) apdovanojimus.

Saulius Svilainis (M55) metimų penkiakovėje surinko 3955 taškus ir užėmė trečiąją vietą.

Šiame Europos čempionate lietuviai iškovojo 18 medalių – šešis aukso, keturis sidabro bei aštuonis bronzos.