JAV sutrypė Suomiją, Ispanija neturėjo vargo su Iranu

C grupės rungtynėse JAV rinktinė startavo sutriuškindama pasaulio čempionato debiutantus suomius 114:55 (31:16, 29:2, 29:21, 25:16).

Amerikiečiai visas problemas išsprendė dar prieš pertrauką. Trečiajame kėlinyje Mike`o Krzyzewski auklėtiniai praleido vos du taškus, kuriuos įmesdamas baudas pelnė Teemu Rannikko.

Suomiai krepšį atakavo tik 28 procentų taiklumu (18/65). Henriko Dettmanno auklėtiniai suklydo net 31 kartą ir leido amerikiečiams smagintis greitajame puolime.

JAV rinktinė laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 46-31 ir atliko keturis kartus daugiau rezultatyvių perdavimų (20-5).

JAV rinktinei Klay Thompsonas pelnė 18 taškų, Anthony Davisas – 17. Suomių gretose rezultatyviausi buvo Petteri Koponenas ir Shawnas Huffas, įmetę po 12 taškų.

Tuo metu A grupėje Ispanija lengvai nugalėjo Iraną – 90:60. Rezultatyviausiai Ispanijos komandoje žaidė Pau Gasolis – 33 taškai. Iraniečiams daugiausiai taškų – 18 – pelnė Mahdi Kamrani.