captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paaiškėjo likusios 13 Europos vyrų krepšinio čempionato finalinio etapo dalyvių

Trečiadienį sužaistos paskutiniosios dvylika 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo kvalifikacinio etapo rungtynių, po kurių paaiškėjo dar trylika finalinio etapo dalyvių – tai visų septynių grupių nugalėtojos – Bosnija ir Hercegovina, Izraelis, Lenkija, Belgija, Gruzija, Latvija ir Italija, bei šešios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos – Makedonija, Rusija, Vokietija, Islandija, Čekija ir Olandija.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Trečiadienį sužaistos paskutiniosios dvylika 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo kvalifikacinio etapo rungtynių, po kurių paaiškėjo dar trylika finalinio etapo dalyvių – tai visų septynių grupių nugalėtojos – Bosnija ir Hercegovina, Izraelis, Lenkija, Belgija, Gruzija, Latvija ir Italija, bei šešios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos – Makedonija, Rusija, Vokietija, Islandija, Čekija ir Olandija.

Pergalingai F grupės turnyrą baigė visas šešias pergales iškovojusi Latvijos rinktinė, paskutiniosiose grupės rungtynėse dėl pirmosios vietos svečiuose 82:70 (22:16, 15:22, 27:18, 18:15) nugalėjusi Rumunijos krepšininkus.

Nieko nelėmusioje grupės autsaiderių dvikovoje Švedijos komanda savo aikštėje 83:77 (22:16, 17:24, 20:15, 24:22) įveikė Slovakijos ekipą.

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Latvija                 6 6 0  486:392 12

––––––––––

2. Rumunija                6 4 2  471:483 10

3. Švedija                 6 2 4  442:455  8

4. Slovakija               6 0 6  435:504  6

Kitų grupių šeštojo turo susitikimų rezultatai ir galutinės turnyrų lentelės:

A grupė –

Islandija – Bosnija ir Hercegovina 70:78

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Bosnija ir Hercegovina  4 4 0  304:267  8

––––––––––

2. Islandija               4 2 2  286:289  6

3. Didžioji Britanija      4 0 4  274:308  4

B grupė –

Izraelis – Bulgarija               61:69

Olandija – Juodkalnija             68:55

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Izraelis                6 4 2  487:435 10

––––––––––

2. Olandija                6 4 2  378:374 10

3. Juodkalnija             6 3 3  434:447  9

4. Bulgarija               6 1 5  400:443  7

C grupė –

Liuksemburgas – Vokietija          66:118

Lenkija – Austrija                 90:85

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Lenkija                 6 5 1  540:436 11

––––––––––

2. Vokietija               6 4 2  535:404 10

3. Austrija                6 3 3  465:483  9

4. Liuksemburgas           6 0 6  387:604  6

D grupė –

Danija – Belgija                   63:77

Makedonija – Baltarusija           72:66

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Belgija                 6 5 1  454:379 11

––––––––––

2. Makedonija              6 5 1  450:393 11

3. Baltarusija             6 2 4  436:461  8

4. Danija                  6 0 6  372:479  6

E grupė –

Vengrija – Čekija                  83:68

Gruzija – Portugalija              71:59

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Gruzija                 6 4 2  454:430 10

––––––––––

2. Čekija                  6 4 2  446:400 10

3. Vengrija                6 4 2  402:376 10

4. Portugalija             6 0 6  353:449  6

G grupė –

Šveicarija – Italija               65:80

Galutinė G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Italija                 4 3 1  303:260  7

––––––––––

2. Rusija                  4 2 2  313:268  6

3. Šveicarija              4 1 3  260:348  5

Galutinė antrąsias vietas grupėse užėmusių komandų turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Makedonija              4 3 1  289:272  7

2. Rusija                  4 2 2  313:268  6

3. Vokietija               4 2 2  308:289  6

4. Islandija               4 2 2  286:289  6

5. Čekija                  4 2 2  282:286  6

6. Olandija                4 2 2  250:264  6

––––––––––

7. Rumunija                4 2 2  300:328  6

Vietas finaliniame 2015 metų Senojo žemyno krepšinio pirmenybių etape anksčiau užsitikrino dešimt pasaulio čempionate dalyvausiančių komandų – Prancūzija (čempionė), Lietuva, Ispanija, Kroatija, Slovėnija, Ukraina, Serbija, Suomija, Graikija bei Turkija, bei pirmąjį kvalifikacinį turnyrą laimėję Estijos krepšininkai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...