Belgijos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo australas D. Ricciardo

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 12-ąjį etapą – Belgijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo „Red Bull-Renault“ komandos pilotas australas Danielis Ricciardo.

Tai trečioji pergalė 25-erių metų lenktynininko karjeroje.

Antrąją vietą užėmė čempionato lyderis vokietis Nico Rosberg („Mercedes“, +3,3 sek.), o trečiąją – suomis Valtteris Bottas („Williams-Mercedes“, +27,9).

Ketvirtas finišavo suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +34,6), penktas – nugalėtojo titulą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“, +49,9), šeštas – danas Kevinas Magnussenas („McLaren-Mercedes“, +51,9).

Bendrojoje čempionato įskaitoje pirmaujantis N. Rosbergas turi 220 taškų. Antrąją vietą užimančio brito Lewiso Hamiltono („Mercedes“) sąskaitoje – 191 taškas. Didžiosios Britanijos lenktynininkas po susidūrimo su komandos draugu N. Rosbergu sekmadienio lenktynių nebaigė.

Trečiąją vietą bendrojoje įskaitoje užima D. Ricciardo su 156 taškais.

Komandų įskaitoje pirmauja „Mercedes“ (411 tšk.). Antrąją vietą užima „Red Bull“ (254 tšk.), o trečiąją – „Ferrari“ (158 tšk.).

13-asis čempionato etapas – Italijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks rugsėjo 7 dieną.