Lietuvos plaukikų ketvertas Europos čempionato finale užėmė 7-ą vietą

Europos plaukimo čempionate Berlyne Lietuvos vyrų komanda – Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas – sekmadienį dalyvavo 4x100 m kombinuotos estafetės finale. Kaip ir atrankoje, finale lietuviai užėmė septintą vietą. Mūsiškių laikas – 3:36,18 min.
E. Kniežausko (DELFI.lt) nuotr.

Čempionais šioje rungtyje tapo Jungtinės Karalystės plaukikai (3:31,73 min.). Sidabras atiteko Prancūzijos komandai (3:32,47 min.), o bronza – Vengrijos sportininkams (3:33,11 min.).

Lietuviai atrankoje distanciją įveikė per 3:38,53 min. ir į finalą pateko su septintu rezultatu. Atrankoje dalyvavo 17 komandų, į finalą pateko aštuonios.

Lietuviai Europos čempionate iškovojo keturis medalius. Rūta Meilutytė sekmadienį iškovojo auksą moterų 50 m plaukimo krūtine rungties finale.