Kanojininkas V. Korobovas jaunimo olimpiadoje iškovojo sidabrą

Kinijoje vykstančiose II-ose jaunimo (iki 18 metų) vasaros olimpinėse žaidynėse sekmadienį kanojininkų sprinto rungties sidabrą pelnė Vadimas Korobovas.
Asociatyvios AFP/Scanpix nuotr.

Lietuvos sportininkas finale distanciją įveikė per 2 minutes 01,407 sekundės bei atsiliko nuo čempionu tapusio Moldovos kanojininko Sergejaus Tarnovščio (1:57,688).

Bronzos apdovanojimu tarp 15 rungties dalyvių tenkinosi mažąjį finalą laimėjęs čekas Krystofas Hajekas (1:52,211), o ketvirtas liko Arturas Gulijevas (1:55,560).

Iš viso Nankino olimpiadoje jaunieji Lietuvos sportininkai jau iškovojo 6 medalius – po 2 aukso, sidabro ir bronzos.

Sveikina ir prezidentė

Dalia Grybauskaitė pasveikino kanojininką V. Korobovą iškovojus kanojininkų sprinto rungties sidabrą.

Prezidentės teigimu, V. Korobovo dėka Lietuvos vardas dar ilgus metus bus minimas tarp stipriausių irklavimo sporto šalių.

Šalies vadovė V. Korobovui palinkėjo sėkmės puoselėjant savo talentą ir siekiant naujų pergalių.