„Auksinė žuvelė“ pateko ir į 50 m krūtine, ir į 50 m laisvuoju stiliumi pusfinalius

Olimpinė ir pasaulio čempionė lietuvė Rūta Meilutytė Berlyne (Vokietija) vykstančio 32-ojo Europos plaukimo čempionato moterų 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose šeštadienį užėmė pirmąją vietą ir pateko į pusfinalį. Plaukikė taip pat pateko ir į 50 m laisvuoju stiliumi pusfinalį.

Jaunimo olimpinėse žaidynėse Nandzinge (Kinija) du aukso medalius iškovojusi 17-metė mūsų šalies sportininkė distanciją įveikė per 30,73 sek.

Atrankos varžybose dalyvavo 47 sportininkės. Į šeštadienį vakare vyksiantį pusfinalį pateko 16 plaukikių.

Moterų 50 m distancijos krūtinė pusfinalyje R. Meilutytė plauks 17:20 val.

R. Meilutytė moterų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose šeštadienį užėmė 17-ąją vietą ir pateko į pusfinalį.

17-metė mūsų šalies sportininkė distanciją įveikė per 25,54 sek.

17-metė lietuvė Eva Gliožerytė (26,55 sek.) tarp 40 atrankos dalyvių liko 35-a.

Į šeštadienio vakarą vyksiantį pusfinalį pateko 16 plaukikių. Kadangi pusfinalyje gali startuoti ne daugiau dviejų vienos šalies atstovių, kelialapius į kitą etapą pelnė ir 17-ąją bei 18-ąją vietas atrankoje užėmusios sportininkės.

Moterų 50 m distancijos laisvuoju stiliumi pusfinalių startas 17:09 val.

Europos plaukimo čempionato transliacijos – tiesiogiai per LRT.