Plaukikas G. Titenis pagerino Lietuvos rekordą

Berlyne (Vokietija) vykstančio 32-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje penktadienį Giedrius Titenis 0,01 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą ir pelnė kelialapį į finalą.

25-erių metų anykštėnas distanciją įveikė per 27,39 sek. ir tarp 16 pusfinalio dalyvių užėmė trečiąją vietą.

Greičiau plaukė tik britas Adamas Peaty (26,62 sek.) ir serbas Čaba Siladji (27,33 sek.).

Į šeštadienį vyksiantį finalą pateko aštuoni plaukikai.

G. Titenis 100 m ir 200 m plaukimo krūtine varžybose iškovojo bronzos medalius.