Šuolininkė į tolį R. Adomaitienė iškovojo Europos neįgaliųjų čempionato bronzos medalį

Lietuvos atstovė Ramunė Adomaitienė antradienį iškovojo bronzos medalį Didžiojoje Britanijoje prasidėjusio Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolių į tolį varžybose (T38 grupė).
T. Lukšio (BFL) nuotr.

R. Adomaitienė sėkmingiausiu bandymu nušoko 4 m 58 cm. Iki sidabro apdovanojimo lietuvei pritrūko 5 cm.

Aukso medalis atiteko rusei Margaritai Gončarovai (4 m 86 cm). Sidabrą pelnė ukrainietė Ina Stryžak (4 m 63 cm).

Varžybose dalyvavo aštuonios sportininkės.

Vyrų disko metimo rungtyje (F12 grupė) lietuvis Rolandas Urbonas (37 m 28 cm) liko ketvirtas.

Moterų disko metimo varžybose (F55 grupė) mūsų šalies atstovė Irena Perminienė (12 m 76 cm) užėmė šeštąją vietą.

Iš viso Europos pirmenybėse dalyvauja 11 Lietuvos sportininkų.