G. Titenis plauks Europos čempionato finale, T. Duškinas liko 11-as

Vokietijos sostinėje vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse į vyrų 100 m krūtine rungties aštuonių dalyvių finalą su trečiu rezultatu pirmadienį pateko Giedrius Titenis. Lietuvos rekordininkas plaukikas Tadas Duškinas vyrų 50 m plaukimo peteliške varžybų pusfinalyje pirmadienį finišavo 11-tas. Vyrų estafetėje 4x100 m laisvuoju stiliumi Lietuvos atstovai užėmė septintąją vietą.

Vienas Lietuvos rinktinės lyderių pirmajame pusfinalio plaukime finišavo – 1 minutė 00,48 sekundės.

Pagrindiniais G. Titenio varžovais finale bus britai Adamas Peaty`is (58,68 sek.) ir Rossas Murdochas (59,35 sek.) ir vengras Danielis Gyurta (59,58 sekundės).

Lietuvos rekordininkas plaukikas Tadas Duškinas vyrų 50 m plaukimo peteliške varžybų pusfinalyje pirmadienį finišavo per 23,72 sek. ir 0,26 sek. pagerino savo paties atrankoje pasiektą Lietuvos rekordą. 20-metis lietuvis antrajame pusfinalio plaukime buvo penktas, o bendrojoje įskaitoje užėmė 11-ąją poziciją.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė ukrainietis Andrejus Govorovas (23,04 sek.). Į antradienį vyksiantį finalą pateko aštuoni sportininkai.

Taip pat Lietuvos komanda vyrų estafetėje 4x100 m laisvuoju stiliumi pirmadienį užėmė septintąją vietą.

Danas Rapšys, Simonas Bilis, T. Duškinas ir Mindaugas Sadauskas finale nuotolį įveikė per 3 min. 19,46 sek.

Lietuvos plaukikai atrankos varžybose tarp 15 ekipų buvo septinti (3 min. 19,91 sek.).