„Formulės-1“ etape Japonijoje – F. Alonso avarija ir S. Vettelio pergalė

Japonijos GP lenktynės triuškinančią pergalę iškovojo „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis (190 tšk.), taip iki minimumo (4 taškų) sumažinęs savo atsilikimą nuo šį kartą finišo nepasiekusio čempionato lyderio Fernando Alonso (194 tšk.).
EPA-ELTA nuotr.

Fantastiškai varžybose Suzukoje pasirodė „Ferrari“ pilotas Felipe Massa. Tik iš vienuoliktosios pozicijos startavęs brazilas palypėjo aukštyn jau pirmuosiuose posūkiuose, o po sustojimų boksuose pakilo net į antrąją vietą, kurioje ir finišavo.

Vietos gerbėjų džiaugsmui trečioje pozicijoje lenktynes užbaigė japonas Kamui Kobayashi iš „Sauber“, varžybų pabaigoje sėkmingai atlaikęs „McLaren“ atstovo Jensono Buttono spaudimą. Šio komandos draugas Lewisas Hamiltonas sekmadienį praleido šešėlyje ir finišavo penktas.