Irkluotojai parveža pasaulio universitetų čempionato sidabrą

Baltarusijoje vykstančiame pasaulio universitetų baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas iškovojo sidabro medalius.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Dvivietę baidarę irkluojantys lietuviai 1000 m distancijos finale sugaišo 3 min. 14,750 sek. ir į priekį praleido tik aukso apdovanojimus pelniusius lenkus Pavelą Šandrachą (Pawel Szandrach) ir Mariušą Kujavskį (Mariusz Kujawski, 3 min. 14,149 sek).

Vienviečių baidarių 1000 m distancijos finale Mindaugas Maldonis užėmė aštuntąją vietą (3.49,79).