„Manchester United“ naują „Premier“ lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu namuose

Šis šeštadienis – džiugi diena visiems, kurie mėgsta Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionatą. Šiandien startavo naujasis elitinės lygos sezonas. Tiesa, šis startas džiugus ne visiems. Pirmajame naujojo sezono mače namuose žaidusi „Manchester United“ komanda rezultatu 1:2 pralaimėjo „Swansea City“ ekipai.

Į „Theatre of Dreams“ vardu vadinamą Mančesterio „Old Trafford“ stadioną „United“ ekipą išvedė naujas režisierius – Olandijos strategas Louisas van Gaalas, tačiau pirmųjų rungtynių rezultatas byloja, jog bėdos raudonojoje Mančesterio futbolo pusėje dar nesibaigė. Praėjusiame „Premier“ lygos sezone nugalėtojos titulą gynusi „Manchester United“ komanda liko tik septintoje vietoje.

Pirmąjį naujojo Anglijos „Premier“ lygos sezono įvartį 28-ą mačo Mančesteryje minutę tolimu tiksliu smūgiu pelnė „Swansea“ atstovaujantis Sung-Yueng Ki. Pirmasis kėlinys ir baigėsi svečiams turint minimalią persvarą.

„Manchester United“ rezultatą išlygino 53-ią min., kai kamuolį į vartus nukreipė šeimininkų kapitonas Wayne‘as Rooney.

Tačiau solidų žaidimą pademonstravusi Velso komanda sugebėjo iš Mančesterio išsivežti visus tris taškus. Rezultatyvų perdavimą pelnant pirmą savo komandos įvartį atlikęs Gylfi Sigurdssonas 72-ą min. sugebėjo nuginkluoti Davidą De Gea ir pats – 2:1 „Swansea City“ naudai.

Rezultatas:

„Manchester United“ 1 – 2 „Swansea City“

28' [0 – 1] Sung-Yueng Ki
53' [1 – 1] Wayne Rooney
72' [1 – 2] Gylfi Sigurdsson