Europos čempionato maratone R. Drazdauskaitė finišavo septinta

Šveicarijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį ryte prie starto linijos išsirikiavo moterų maratono bėgimo dalyvės. Tarp jų buvo ir trys Lietuvos atstovės – Rasa Drazdauskaitė, Živilė Balčiūnaitė ir Remalda Kergytė.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Geriausiai iš Lietuvos bėgikių sekėsi R. Drazdauskaitei, kuri maratono distanciją įveikė per 2 valandas 30 minučių ir 32 sekundes bei užėmė aukštą septintą vietą.

R. Kergytė užėmė 21-ą vietą (2:35:13). Ji septyniomis sekundėmis pagerino savo geriausią pasiekimą. Ž. Balčiūnaitė finišo liniją pasiekė 27-a (2:39:53).

Europos čempione tapo prancūzė Christelle Daunay (2:25:14). Atsilikusi 13 sek. sidabro apdovanojimą iškovojo Italijos bėgikė Valeria Straneo. Trečioje vietoje liko portugalė Jessica Augusto, kuri nugalėtojai nusileido 27 sek.