Ėjikas T. Šuškevičius Europos čempionate užėmė 17-ąją vietą

Ciuriche (Šveicarija) vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius užėmė 17-ąją vietą.

29 metų ėjikas distanciją įveikė per 3 val. 52 min. 39 sek. T. Šuškevičius po 10 km buvo 21-as, 20 km – 20-as, 30 km – 19-as, o 40 km – 16-as.

Nugalėjo prancūzas Yohannas Dinizas. Jis 50 km nuėjo per 3 val. 32 min. 33 sek. ir 1 min. 41 sek. pagerino pasaulio rekordą. Ankstesnis planetos rekordas – 3 val. 34 min. 14 sek. – nuo 2008 metų gegužės 11 dienos priklausė rusui Denisui Nižegorodovui.

Sidabro medalį pelnė slovakas Matejus Tothas (3:36.21), o bronza atiteko rusui Ivanui Noskovui (3:37.41).

26 metų lietuvis Ričardas Rekstas nefinišavo.

Iš 34 startavusių ėjikų klasifikuoti 26.