UEFA Supertaurę iškovojo „Real“ klubas

Antradienį Velso mieste Kardife buvo sužaistos UEFA Supertaurės rungtynės. Jose praėjusio sezono Čempionų lygos turnyro nugalėtojas Madrido „Real“ klubas susitiko su Europos lygos varžybų taurės savininke „Sevilla“ komanda.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

Pergalę rezultatu 2:0 (1:0) iškovojo ir pirmą naujo sezono titulą pelnė madridiečiai. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė portugalas Cristiano Ronaldo 30-ą ir 49-ą minutėmis.

Pirmą puikų perdavimą „Real“ ekipos atakų lyderiui atliko valas Garethas Bale'as, antrą – prancūzas Karimas Benzema.

„Real“ klubo, kuris UEFA Supertaurę iškovojo antrą kartą istorijoje (pirmą – 2002 metais) ir po 12 metų pertraukos, sudėtyje buvo ir naujos žvaigždės kolumbietis Jamesas Rodriguezas ir vokietis Toni Kroosas.

Rezultatas:

Madrido „Real“ 2 – 0 „Sevilla“

30' Cristiano Ronaldo [1 – 0]
49' Cristiano Ronaldo [2 – 0]

Tai buvo ketvirtas „Real“ klubo mačas dėl UEFA Supertaurės, o pirmi du bandymai 1998 bei 2000 metais iškovoti šį trofėjų buvo nesėkmingi.

„Sevilla“ komanda dėl Supertaurės varžėsi trečią kartą – 2006-ais metais buvo iškovota pergalė, o 2007-ais – patirta nesėkmė.

Beje, „Real“ treneriui italui Carlo Ancelotti tai jau trečia pergalė UEFA Supertaurės varžybose. Anksčiau Senojo žemyno Supertaurę jis dusyk – 2003 ir 2007 metais – laimėjo su „AC Milan“ (Italija) futbolininkais.