Galingai debiutavus J. Valančiūnui Lietuva įveikė suomius

Pasirengimą FIBA pasaulio čempionatui tęsianti Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė iškovojo šeštą pergalę iš eilės. Šeštadienį Jono Kazlausko auklėtiniai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykstančio keturių komandų turnyro rungtynėse 83:66 (13:18; 27:21; 29:16; 14:11) nugalėjo suomius.
D. Lauručio (DELFI) nuotr.

J. Kazlausko sprendimu šiai dvikovai registruoti nebuvo Darjušas Lavrinovičius, Artūras Gudaitis, Renaldas Seibutis ir Šarūnas Vasiliauskas.

Susitikimas pažymėtas Jono Valančiūno debiutu. Iš JAV tik ketvirtadienį grįžęs aukštaūgis pirmą kartą šią vasarą užsivilko nacionalinės komandos marškinėlius ir žaidė itin sėkmingai. Starto penkete mačą pradėjęs 213 cm ūgio lietuvis pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Su suomiais lietuviai jau žaidė – pirmadienį Helsinkyje mūsiškiai laimėjo 90:81. Šalies komanda taip pat 70:54 nugalėjo ukrainiečius, 93:74 įveikė latvius ir dukart – 81:54 ir 82:51 sutriuškino gruzinus.

Pirmadienį lietuviai išbandys jėgas su Australijos komanda.