captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuviams nepasisekė dvejose pasaulio irklavimo čempionato rungtyse

Pasaulio baidarių ir kanojų čempionato Rusijos sostinėje pusfinalio rungtys penktadienį nesėkmingai susiklostė baidarininkui Tadui Čižui ir kanojininkams Jevgenijus Šuklinui ir Tomui Gadeikiui, kurie pasitraukė iš kovos dėl medalių atitinkamai 500 ir 1000 m distancijose.
J. Šuklinas, AFP/Scanpix nuotr.
J. Šuklinas, AFP/Scanpix nuotr.

Pasaulio baidarių ir kanojų čempionato Rusijos sostinėje pusfinalio rungtys penktadienį nesėkmingai susiklostė baidarininkui Tadui Čižui ir kanojininkams Jevgenijus Šuklinui ir Tomui Gadeikiui, kurie pasitraukė iš kovos dėl medalių atitinkamai 500 ir 1000 m distancijose. Lietuvos atstovams geriau sekėsi sprinto rungtyse.

Vyrų vienviečių baidarių 500 m rungties antrajame pusfinalio plaukime T. Čižas (1 min. 45,197 sek.) aplenkė tik serbą Marką Tomiševičių (1:59,524 sek.) bei tenkinosi aštuntąja pozicija.

Šio pusfinalio plaukimo nugalėtoju tapo bei vienu favoritų finale kovoje dėl medalių bus australas Kenny`is Wallace`as (1:36,025 sek.), antras finišavo ispanas Marcusas Cooperis Walzas (1:37,253 sek.), o trečias buvo bulgaras Miroslavas Kirčevas (1:38,322 sek.).

Vyrų dviviečių kanojų 1000 m rungties trečiajame pusfinalio plaukime Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis užtruko 3 minutes 58,277 sekundės, aplenkė dvi įgulas ir liko septinti.

Į pagrindinį finalą pateko bei dėl medalių kovos trys greičiausiai distanciją įveikę kanojininkai: rumunai Liviu Alexandru Dumitrescu Lazaras ir Victoras Mihalachis (3:33,321 sek.), čekai Jaroslavas Radonas bei Filipas Dvoržakas (3:34,065 sek.) ir vokiečiai Yulis Oeltze'as bei Ronaldas Verchas (3:34,730 sek.).

Taip pat sprinto – 200 m – rungčių atrankos plaukimuose sėkmingai pasirodė bei į pusfinalius iškopė I. Navakauskas, J. Šuklinas, R. Dagytė, A. Lankas bei E. Ramanauskas.

Vyrų vienviečių baidarių penktame atrankos plaukime I. Navakauskas 200 m įveikė per 35,536 sekundės, aplenkė šešis varžovus ir pralaimėjo tik akimirka anksčiau finišavusiam lenkui Denisui Ambroziakui (35, 441 sek.). Trečias šiame atrankos plaukime buvo čekas Filipas Švabas (35,791 sek.).

Vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties ketvirtajame atrankos plaukime J. Šuklinas taip pat buvo antras (40,110 sek.), pralaimėjęs tik ukrainiečiui Jurijui Čebanui (39,758 sek.). Trečioji vieta šiame plaukime bei kelialapis į pusfinalį atiteko kinui Qiangui Li (40,159 sek.).

Moterų vienviečių kanojų 200 m trečiajame atrankos plaukime, aplenkusi vieną varžovę, šešta (53,848 sek.) finišavo bei vietą pusfinalyje užsitikrino R. Dagytė.

Šio atrankos plaukimo nugalėtoja tapo ir kelialapį į finalą pelnė Irina Andrejeva (49,714 sek.), antroji vieta atiteko vengrei Zsanett Lakatoš (49,769 sek.), o trečia buvo brazilė Valdenice Conceicao do Nascimento (49,841 sek.).

Treti vyrų dviviečių baidarių trečiame 200 m atrankos plaukime buvo A. Lankas bei E. Ramanauskas (32,192 sek.), nusileidę tik serbams Nebojšai Grujičiui ir Marko Novakovičiui (31,571 sek.) bei britams Liamui Heathui ir Jonathanui Schofieldui (32,003 sek.).

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close