Ž. Gališanskis – Europos universitetų žaidynių vicečempionas

Europos universitetų sporto žaidynėse, Roterdame (Nyderlanduose), Kauno irklavimo mokyklos auklėtinis Žygimantas Gališanskis (jo treneriai – Valdas Vilkelis ir Antanas Lavickas) tapo vienviečių valčių rungties vicečempionu.
Lif.lt nuotr.

Kvalifikaciniame plaukime šis sportininkas užėmė pirmąją vietą, o praėjusį penktadienį vykusiame finale Kauno irklavimo mokyklos auklėtinį 1,53 sekundės aplenkė Vokietijos irkluotojas Lucasas Metze)(6 min., 59,75 sek.). Žygimanto Gališanskio laikas – 7:01,28 min. Trečiąją vietą iškovojo olandas Sjoerdas Dijkstra (7:03,56).

Kauno miesto savivaldybė primena, jog tai – jau antras Kauno irklavimo mokyklos auklėtinio medalis per savaitę. Liepos 27-ąją Ž. Gališanskis iškovojo bronzos medalį pasaulio jaunimo iki 23 metų amžiaus irklavimo čempionate.