V. Sereikaitė asmeninio persekiojimo lenktynėse kovos dėl bronzos

Penktadienį Panevėžio „Cido“ arenoje prasidėjusiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Panevėžys 2014“ lietuvė Vilija Sereikaitė 3 km asmeninio persekiojimo lenktynėse kovos dėl bronzos.
V. Sereikaitė (C), T. Lukšio (BFL) nuotr.

27-erių metų Lietuvos dviratininkė atrankos varžybose užėmė trečią vietą (3 min. 41,656 sek.) ir dėl bronzos kovos su ketvirtą poziciją užėmusia lenke Edyta Jasinska (3.47,876).

Į finalą pateko dvi Lenkijos sportininkės – Eugenia Bujak (3.39,745) ir Katarzyna Pawlowska (3.40,513).

25-erių metų Eglė Zablockytė (3.48,019) tarp 10 atrankos dalyvių liko penkta, 23-ejų metų Vaida Pikauskaitė (3.51,312) – septinta, o 18-metė Rasa Pocytė (4.06,374) – dešimta.

Vyrų 4 km asmeninio persekiojimo lenktynių atrankoje mūsų šalies dviratininkai užėmė paskutines keturias vietas. 20-metis Ramūnas Valeika (4.59,900) liko 12-as, 19-metis Arnas Pelaitis (5.02,499) – 13-as, 19-metis Ričardas Turskis (5.04,578) – 14-as, o 18-metis Aidas Michinas (5.17,764) – 15-as.

Jaunių merginų 2 km persekiojimo lenktynių finale kovos 18-metė Edita Mazurevičiūtė ir 17-metė Eglė Eidėjūtė, o važiavime dėl trečiosios vietos dalyvaus 17-metės Karoina Graželiūnaitė ir Santa Podžiūnaitė.

Vaikinų 3 km persekiojimo lenktynėse dėl bronzos kovos 17-mečiai Kristijonas Rauba ir Venantas Lašinis.