A. Gomelskio taurę iškovojo CSKA krepšininkai

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusio Aleksandro Gomelskio taurės turnyro nugalėtoja tapo Maskvos CSKA komanda. Ji finale sekmadienį 82:65 (16:17, 25:19, 22:11, 19:18) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ekipą, kuriai atstovauja Simas Jasaitis.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nugalėtojams 12 taškų pelnė Milošas Teodosičius, po 9 – Aaronas Jacksonas, Andrejus Voroncevičius ir Drew Nicholasas.

Krasnodaro ekipoje po 14 taškų surinko Aleksandras Maričius ir Nickas Calathesas. S. Jasaitis per 30 min. pelnė 4 taškus (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/4), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius.

Kaip jau skelbta, rungtynėse dėl trečiosios vietos Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ 75:86 (11:24, 21:19, 17:23, 26:20) pralaimėjo Eurolygos nugalėtojai Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) komandai su Martynu Gecevičiumi.