captcha

Jūsų klausimas priimtas

S. Vaičiukynaitė ir U. Andriukaitytė – planetos jaunių paplūdimio tinklinio čempionato atkrintamosiose varžybose

Aštuoniolikmetės Simona Vaičiukynaitė ir Urtė Andriukaitytė pasaulio jaunių (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio pirmenybėse Portugalijoje iškovojo trečią pergalę grupės etape bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Aštuoniolikmetės Simona Vaičiukynaitė ir Urtė Andriukaitytė pasaulio jaunių (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio pirmenybėse Portugalijoje iškovojo trečią pergalę grupės etape bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

30 pagal skirstymą lietuvaičių pora šešių ekipų F grupės ketvirtojo turo mače ketvirtadienį per 21 minutę 2–0 (21:8, 21:3) sutriuškino pergalės džiaugsmo nepatyrusias Kazachstano paplūdimio tinklininkes Jekateriną Lasiutą ir Anną Pimenovą (19 reitingas) bei užima antrą vietą.

Penktadienį Lietuvos poros varžovėmis bus trečiąją vietą užimančios norvegės Sunniva Helland-Hansen bei Hannah Sofie Perrens (18 reitingas), kurios per 52 minutes 2–1 (21:18, 20:22, 15:12) privertė pasiduoti turnyro šeimininkes portugales Aną Martins ir Margaridą Vasques (6 reitingas).

F grupės nugalėtojų titulą užsitikrino pergalingai žaidžiančios austrės Mona Geßlbauer bei Julia Radl (7 reitingas), kurios per 32 minutes 2–0 (21:15, 23:21) nugalėjo 31 pagal skirstymą ukrainietes Dariją Udovenko bei Anastasiją Lysenko.

Pirmą pergalę po trijų nesėkmių iš eilės šešių porų vaikinų E grupėje iškovojo penkti pagal reitingą Marius Barauskis ir Edgaras Bartkus, kurie ketvirtojo turo mače per 42 minutes 2–1 (17:21, 21:18, 15:13) įveikė australus Reganą Fathersą bei Simoną Gray'ų (17 reitingas).

Kitų šios grupės ketvirtojo turo rungtynių rezultatai:

Ivailo Ivanov/Dimitar Kalčev (Bulgarija; 29) – Ilja Kovaliov/Oleg Plotnyckij (Ukraina; 20)     2–1

(15:21, 21:16, 15:10)

Daniel Rivera/Ricardo Padilla (Puerto Rikas; 32) – Mateusz Lysikowski/Jakub Jetke (Lenkija; 8) 1–2

(21:17, 15:21, 11:15)

Į čempionato Portugalijoje atkrintamąsias varžybas pateks 4 geriausios kiekvienos grupės vaikinų ir merginų komandos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...