R. Navardauskas paskutiniame „Tour de France“ lenktynių etape finišavo trečias

101-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ paskutiniame, 21-ajame, etape sekmadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) užėmė trečiąją vietą.

Nugalėjo vokietis Marcelis Kittelis („Giant-Shimano“). Jis 137,5 km nuvažiavo per 3 val. 20 min. 50 sek. Antras finišavo norvegas Alexanderis Kristoffas („Katiuša“).

„Tour de France“ lenktynių nugalėtoju pirmą kartą tapo italas Vincenzo Nibali („Astana“). Jis paskutiniame etape finišavo 81-as (+24 sek.).

29-erių metų V. Nibalis tapo šeštuoju dviratininku, kuriam pavyko laimėti „Tour de France“, „Vuelta a Espana“ (2010 metais) ir „Giro d'Italia“ (2013 metais) lenktynes.

Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė prancūzas Jean-Christophe`as Peraud, („AG2R La Mondiale“, +7.37), o trečiąją – kitas Prancūzijos dviratininkas Thibaut Pinot („FDJ.fr“, +8.15).

Trečią kartą „Tour de France“ lenktynėse dalyvaujantis 26-erių metų R. Navardauskas (+4:37.42) tarp 164 klasifikuotų dviratininkų liko 141-as.

Lietuvis šiose lenktynėse iškovojo vieną pergalę – jis triumfavo 19-ajame etape.