Ž. Gališanskiui – pasaulio jaunimo irklavimo bronza

Italijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate vaikinų vienviečių valčių finale startavęs Žygimantas Gališanskis iškovojo bronzos medalį.
Asociatyvi AFP/Scanpix nuotr.

Lietuvos 2000 m nuirklavo per 6 minutes 52,56 sekundės ir nuo čempionu tapusio čeko Michalo Ploceko atsiliko 3,41 sekundės.

6. Dionysios Angelopoulos (Graikija)        7:05,19

Sekmadienį moterų vienviečių valčių klasės finale dar startuos Milda Valčiukaitė, o kiek anksčiau sidabro medalius iškovojo porinę dvivietę irklavę Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius.

Pirmoji sekmadienį startavusi pirmenybių debiutantė Sonata Petrikaitė lengvasvorių merginų vienviečių (20 dalyvių) klasės B finale užėmė ketvirtąją vietą ir bendroje įskaitoje liko dešimta.

Prezidentė palinkėjo atkaklumo

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotoją Žygimantą Gališanskį Pasaulio jaunimo (U-23) irklavimo čempionate Varezėje (Italija) vyrų vienviečių valčių rungtyje užėmus trečią vietą.

„Sveikinu Jus pergalingai pasirodžius šiame čempionate ir linkiu taip pat atkakliai dalyvauti būsimose varžybose. Tegul Jus visada lydi noras tobulėti, drąsa priimti naujus iššūkius ir atsakomybė kovojant su trispalve ant krūtinės“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pabrėžė, kad iškovota bronza – tai nuolatinių treniruočių ir pasitikėjimo savo jėgomis rezultatas, kuriuo džiaugiamės ir didžiuojamės mes visi.