20-ajame „Tour de France“ etape R. Navardauskas –123-ias

„Tour de France“ 20-ąjį etapą – 54 km atskiro starto lenktynes – šeštadienį laimėjo vokietis Tony Martinas („Omega Pharma-Quick Step“).
Lenktynių lyderis V. Nibali, AFP/Scanpix nuotr.

Vokietijos dviratininkas nuotolį įveikė per 1 val. 6 min. 21 sek.

Antrąją vietą užėmė olandas Tomas Dumoulinas („Giant-Shimano“, +1 min. 39 sek.), o trečiąją – čekas Janas Barta („Netapp-Endura“, +1.47).

26-erių metų lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“), kuris penktadienį laimėjo 19-ąjį šių lenktynių etapą, šeštadienį užėmė 123-iąją vietą. Jis T. Martinui pralaimėjo 8 min. 42 sek.

Lenktynių lyderiu išliko italas Vincenzo Nibali („Astana“). Jis 20-ajame etape užėmė ketvirtąją vietą (+1.58).

Į antrąją vietą bendrojoje įskaitoje pakilo prancūzas Jeanas-Christophe`as Peraud („AG2R La Mondiale“, +7.52), o į trečiąją poziciją nukrito kitas Prancūzijos dviratininkas Thibaut Pinot („FDJ.fr“, +8.24).

Trečią kartą „Tour de France“ lenktynėse dalyvaujantis R. Navardauskas (+4:38.06) bendrojoje įskaitoje iš 140-osios vietos nukrito į 141-ąją.