Europos čempionato ketvirtfinalyje – skaudi Lietuvos 20-mečių nesėkmė

Europos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė dėl medalių nekovos. Tomo Masiulio treniruojami vaikinai ketvirtfinalio rungtynėse Heraklione, Graikijoje, 65:79 (13:32, 21:13, 11:20, 20:14) pralaimėjo Turkijos komandai ir dabar žais jau tik dėl 5–8 vietų.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Turkai jau per pirmą kėlinį susikrovė įspūdingą 19 taškų persvarą (32:13), kurią išlaikė iki pat ketvirto kėlinio pabaigos. Jie pusfinalyje susitiks su Serbijos ir Izraelio krepšininkų poros nugalėtojais.

Lietuviai čempionatą pradėjo A grupėje ir iškovoję tris pergales (73:65 prieš Graikiją, 74:43 prieš Latviją ir 81:73 prieš Didžiąją Britaniją) užėmė pirmą vietą.

Antrame etape Lietuvos komandai sekėsi ne taip gerai. E grupėje ji įveikė tik slovėnus (63:62), nusileido ispanams (62:65) ir neprilygo serbams (54:73) bei liko treti. Vos vieną pralaimėjimą turnyre patyrė Turkijos krepšininkai F grupėje užėmė antrą vietą.