D. Motiejūnas dvigubai pranoko Lietuvos pilietybės siekiantį amerikietį

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Las Vegaso Vasaros lygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas, 93:77 (17:31; 13:25; 27:5; 36:16) įrodęs pranašumą prieš Toronto „Raptors“ krepšininkus.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

Teksaso komanda antro kėlinio viduryje turėjo net 22 taškų deficitą (23:45), tačiau sugebėjo įspūdingai sužaisti antrą rungtynių dalį ir švęsti pergalę. Ji eliminavo „Raptors“ iš tolimesnių kovų, o Hjustono komandai dovanojo kelialapį į aštuntfinalį, kuriame ji susitiks su Klivlando „Cavaliers“ komanda.

Prie „Rockets“ sėkmės daugiausiai prisidėjo D. Motiejūnas. 23-ejų kaunietis, rungtynes pradėjęs starto penkete, per sužaistas 25 minutes pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud. met.), atkovojo 7 (2 – puolime) ir prarado 3 kamuolius bei kartą suklydo.

Liepos 22-ąją prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės prisijungsiantis lietuvis per penkis mačus NBA vasaros lygoje Las Vegase vidutiniškai pelnė po 14.6 taško ir atkovojo po 5.2 kamuolio.

Tuo metu Lietuvos pilietybės siekiantis 24 metų 206 cm ūgio amerikietis Johnas Shurna kanadiečiams per 27 minutes surinko 8 taškus (1/2 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius gynyboje, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 4 sykius ir kartą suklydo.

„Raptors“: Dwightas Buycksas 24, Bruno Caboclo 12, Daringtonas Hobsonas 10, Johnas Shurna 8.

„Rockets“: Donatas Motiejūnas ir Isaiah Canaanas po 18, Andre Dawkinsas 13, Robertas Covingtonas ir Nickas Johnsonas po 12, Luke'as Hancockas 8.