Europos moterų šachmatų čempionate – ketvirtoji D. Daulytės pergalė

Plovdive (Bulgarija) vykstančio 15-ojo Europos moterų šachmatų čempionato aštuntajame rate pirmadienį Lietuvos atstovė Deimantė Daulytė (ELO koeficientas 2405) įveikė čekę Karoliną Olšarovą (2274) ir iškovojo ketvirtąją pergalę.

25-erių metų lietuvė, turinti 4,5 taško iš 8 galimų, turnyro lentelėje iš 67-osios vietos pakilo į 50-ąją.

Lydere išliko rusė Valentina Gunina (2501), turinti 7,5 taško.

66-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti D. Daulytė devintajame rate antradienį susitiks su čeke Tereza Olšarova (2251).

Čempionate, kurio prizų fondą sudaro 60 tūkst. eurų, dalyvauja 116 šachmatininkių iš 26 šalių. 1-14 vietas užimsiančios žaidėjos pateks į pasaulio čempionatą. Europos pirmenybės baigsis liepos 17 dieną.