Olandijos futbolininkai po 11 m baudinių serijos iškovojo kelialapį į pasaulio čempionato pusfinalį

Brazilijoje vykstančio 20-ojo pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalyje šeštadienį planetos vicečempionė Olandijos rinktinė po 11 m baudinių serijos 4:3 įveikė Kosta Rikos futbolininkus ir iškopė į pusfinalį.

Sipa USA/Scanpix nuotr.

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 0:0. Nors olandai dominavo aikštėje ir turėjo keletą puikių progų pasižymėti, tačiau įmušti į Keiloro Navaso (Keylor Navas) saugomus vartus jiems nepavyko.

Olandijos futbolininkai kamuolį kontroliavo 64 proc. laiko ir į vartus smūgiavo 20 kartų. Kosta Rikos atstovai į varžovų vartus mušė tik šešis sykius.

11 m baudinių serijoje dabartiniai pasaulio vicečempionai smūgiavo be klaidų, o pratęsimo pabaigoje pagrindinį olandų vartininką Jasperą Sileseną (Jasper Cillessen) pakeitęs Timas Krulis atrėmė dviejų Kosta Rikos futbolininkų - Brajano Ruiso (Bryan Ruiz) ir Maiklo Umanjos (Michael Umana) - smūgius.

Rungtynėms teisėjavo uzbekas Ravšanas Irmatovas.

Olandijos rinktinė pusfinalyje liepos 9 dieną susitiks su Argentinos komanda, kuri šeštadienį 1:0 (1:0) įveikė Belgijos futbolininkus.