„Devils“ pralaimėjo pirmąsias finalo rungtynes

NHL Stenlio taurės varžybų finalo pirmosiose rungtynėse trečiadienį Rytų konferencijos nugalėtoja Naujojo Džersio „Devils“ namuose po pratęsimo 1:2 nusileido Vakarų konferencijos čempionei Los Andželo „Kings“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.
D. Zubrus, BFL nuotr.

10-ąją min. svečius į priekį išvedė Colinas Fraseris, o 39-ąją min. rezultatą išlygino Antonas Volčenkovas. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 8 min. 13 sek., įmušė Anzė Kopitaras.

21 min. 5 sek. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus ir antrajame kėlinyje buvo 2 min. išvarytas iš aikštės.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl „Devils“ aikštėje.

„Devils“ į Stenlio taurės varžybų finalą iškopė penktą kartą. Ši ekipa NHL čempione yra tapusi 1995, 2000 ir 2003 metais.

D. Zubrus finale žaidžia antrą kartą. Pirmą kartą jis dėl Stenlio taurės kovojo 1997 metais, atstovaudamas Filadelfijos „Flyers“ klubui.