Lietuvos dviračių čempionato grupines lenktynes laimėjo A. Trebaitė

Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį Alytuje laimėjo 25-erių metų Aušrinė Trebaitė (Panevėžio KKSC-DSK „El-eko-sport“). Atskiro starto lenktynėse penktadienį triumfavusi dviratininkė sekmadienį 100 km (8 ratai po 12,5 km) nuvažiavo per 2 val. 40 min. 13 sek.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

A. Trebaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo ir 2010 metais.

Antrąją vietą užėmė Edita Janeliūnaitė („Forno d'Asolo-Astute“). Ji nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 34 sek. Trečia finišavo Vilija Sereikaitė (Panevėžio DSK „El-eko-sport“, +4.02).

Ketvirtąją vietą užėmė Daiva Tušlaitė („Forno d'Asolo-Astute“, +4.05), penktąją – Vaida Pikauskaitė (Panevėžio KKSC-DSK „El-eko-sport“, +4.08), šeštąją – Katažina Sosna („Vaiano-Fondriest“, +4.08), o septintąją – nugalėtojos titulą gynusi Agnė Šilinytė („Firefighters Upsala CK“, +4.08).

Lenktynėse dalyvavo 15 dviratininkių.

Jaunių merginų lenktynes (75 km) laimėjo Ema Manikaitė (Panevėžio KKSC-DSK „Fortūna“), antrąją vietą užėmė Milda Bikavičiūtė (Šilalės SM-DSK „Kvėdarna“), o trečiąją – Edita Mazurevičiūtė (Panevėžio KKSC-DSK „El-eko-sport“).