Lietuvos dviračių čempionato auksas – P. Šiškevičiui

Lietuvos dviračių plento čempionato vyrų grupines lenktynes sekmadienį Alytuje laimėjo 20-metis Paulius Šiškevičius („Sojasun espoir – ACNC“). Jis 162,5 km (13 ratų po 12,5 km) nuvažiavo per 3 val. 44 min.

P. Šiškevičius Lietuvos čempionu tapo pirmą kartą.

Antras finišavo 23-ejų metų Darijus Džervus („Veranclassic-Doltcini“), trečias – 28-erių metų Ignatas Konovalovas („MTN-Qhubeka“).

Ketvirtąją vietą užėmė atskiro starto lenktynių nugalėtojas Ramūnas Navardauskas („Garmin-Barracuda“), penktąją – Egidijus Juodvalkis („Team 3M“), šeštąją – Marius Bernatonis („Alpha Baltic – Unitymarathons.com“).

13-ąją vietą užėmė Raimondas Rumšas jaunesnysis („S. Marino-GFDD Altopack“).

Lenktynėse dalyvavo 33 dviratininkai.

Jaunių vaikinų lenktynes (125 km) laimėjo vilnietis Martynas Stasikėlis, antras finišavo kaunietis Gintaras Svetikas, o trečiąją vietą užėmė uteniškis Gerardas Seniūnas.