J. Mikulskytė pateko į pagrindines Vimbldono jaunių varžybas

18-metė Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (90-oji vieta ITF reitinge) sėkmingai įveikė prestižinio Vimbldono teniso turnyro jaunių (iki 18 metų) merginų vienetų atranką bei pateko į pagrindines varžybas.

Septintą reitingą kvalifikacijoje turėjusi lietuvė lemiamame antrojo rato mače dėl vietos pagrindinėse merginų vienetų varžybose 6:3, 6:0 nugalėjo dvyliktą pagal skirstymą kvalifikacijoje 16-metę australę Lizettę Cabrerą (ITF-103).

Pirmajame kvalifikacijos rate Lietuvos tenisininkė 6:4, 6:2 įveikė 16-metę italę Silvią Chinellato (ITF-158).

Pagrindinių merginų vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) J.Mikulskytės varžove bus 16-metė meksikietė Renata Zarazua (ITF-27).