R. Meilutytė Mančesteryje pateko į dar vienos rungties finalą

Mančesteryje (Anglija) tęsiasi tarptautinės plaukimo varžybos olimpiniame baseine (50 m). Jose dalyvaujanti 17-metė Rūta Meilutytė dalyvavo dar dviejų rungčių atrankinėse varžybose.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Plimuto (Plymouth) koledžui atstovaujanti lietuvė 50 metrų peteliške rungties trečiame atrankos plaukime nuotolį įveikė per 27.65 sek. ir finišavo antra.

Ji kvalifikaciniuose plaukimuose užėmė septintą vietą tarp 40 dalyvių ir pateko į finalą. Greičiausia atrankos varžybose buvo Amy Smith, užfiksavusi 26.69 sek. laiką.

Lietuvė startuos ir 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose. Ji dalyvaus antrame plaukime iš trijų.

Europos, olimpinė ir pasaulio čempionė bei Europos R. Meilutytė Mančesteryje jau iškovojo vieną aukso medalį. Ji kartu su Plimuto „Leander“ ekipos draugėmis triumfavo 4x400 metrų kompleksinio plaukimo estafetės finale. Tuo tarpu asmeninėje rungtyje – 100 metrų plaukime laisvuoju stiliumi – ji liko penkta.