Austrijoje vykusiose „Formulės 1“ lenktynėse dvigubą pergalę iškovojo „Mercedes“ ekipa

Aštuntąjį 2014 metų pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą – Austrijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo šio sezono lyderis „Mercedes“ komandos narys vokietis Nico Rosbergas.

Po vienuolikos metų pertraukos Spielbergo trasos 71-ą ratą N. Rosbergas įveikė per 1 valandą 27 minutes 54,976 sekundės ir, iškovojęs trečiąją pergalę šį sezoną ir šeštąją karjeroje, 1,932 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą 2008 metų planetos čempioną britą Lewisą Hamiltoną.

Tai buvo septintoji šį sezoną „Mercedes“ ekipos pergalė ir šeštosios lenktynės, kai šios ekipos pilotai užėmė dvi pirmąsias vietas.

Po šios pergalės N. Rosbergas bendroje įskaitoje surinko 165 taškus ir iki 29 taškų padidino persvarą prieš antroje vietoje esantį L. Hamiltoną.

Trečias sekmadienį finišavo pirmą kartą ant prizininkų pakylos užlipęs suomis Valtteris Botas, o ketvirtas liko iš pirmosios pozicijos startavęs brazilas Felipe Massa (abu „Williams-Mercedes“).

Keturiskart pasaulio čempionas Vokietijos lenktynininkas Sebastianas Vettelis („Red Bull“ – Renault“) dėl bolido gedimo lenktynes baigė 34 rate.