Irano ir Nigerijos akistata baigėsi pirmomis nulinėmis lygiosiomis čempionate

Pirmadienį vakare pasaulio čempionate buvo sužaistos antrosios F grupės rungtynės. Po Argentinos pergalės prieš Bosniją ir Hercegoviną Iranas susitiko su Nigerijos futbolininkais.

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia.

Pirmajame rungtynių kėlinyje įvarčių įmušta nebuvo - po 45 minučių komandos žengė į rūbinę rezultataui esant 0 - 0.

Pirmojoje rungtynių dalyje kiek aktyviau atakavo Nigerijos vienuolikė. Kartą kamuolys netgi buvo atsidūręs Irano vartuose, tačiau dėl pražangos prieš vartininką įvartis nebuvo įskaitytas.

Irano futbolininkai taip pat nesėdėjo rankų sudėję ir keletą kartų patikrino vartininko Vincento Enyeamos budrumą.

Antrajame kėlinyje, kaip ir pirmajame, daugiau prie varžovų vartų veržėsi Stepheno Keshi treniruojami nigeriečiai, kartas nuo karto suteikdami darbo varžovų vartininkui Ali Haghighi.

Nepaisant to, iki pat rungtynių pabaigos kamuolys nei vienos, nei kitos komandos vartų tinkle neatsidūrė ir buvo užfiksuotos pirmosios nulinės lygiosios šiame čempionate.

Rezultatas:

Iranas 0 - 0 Nigerija

LRT – oficialus pasaulio futbolo čempionato transliuotojas. Rungtynes galite tiesiogiai stebėti per LRT televiziją, raiškiosios televizijos kanalą LRT HD, LRT Kultūrą bei portale LRT.lt (tik Lietuvos teritorijoje).