R. Federeris septintą kartą laimėjo ATP serijos teniso turnyrą

ATP serijos tarptautinio „Gerry Weber Open“ vyrų teniso turnyro Vokietijoje nugalėtoju septintą kartą tapo antras pagal reitingą 32-ejų metų šveicaras Rogeris Federeris, kuris sekmadienį vienetų varžybų finale per 88 minutes 7:6 (7:2), 7:6 (7:3) nugalėjo 30-metį kolumbietį Alejandro Fallą.

Tai buvo antrasis šiemet bei 79-as per visą karjerą Šveicarijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras, o Halės kortuose anksčiau jis triumfavo 2003-2006, 2008 ir 2013 metais.

Beje, šveicaras šiame turnyre debiutavo būdamas vos keturiolikos, o turnyras Halėje, kuriame iškovotos 46 pergalės ir patirti 5 pralaimėjimai, jam buvo jau dvyliktas.

Kartu su pagrindiniu prizu R. Federeriui, kuris laimėjo jau keturioliktą turnyrą žolės kortuose, atiteko 128 860 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

A. Falla tenkinosi 67 865 eurų piniginiu prizu ir 250 ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo vokietis Andre Begemannas poroje su austru Julianu Knowle'u, finale 1:6, 7:5, 12:10 privertę pasiduoti šveicarus Marco Chiudinellį ir Rogerį Federerį.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Vokietijoje prizų fondą sudarė 711 tūkst. eurų.