Argentinos futbolo žvaigždės turėjo vargo mače su debiutantais iš Bosnijos ir Hercegovinos

Pasaulio futbolo čempionate kovas pradėjo ir F grupės rinktinės. Jau pirmoje dvikovoje viena prieš kitą išsirikiavo grupės favoritės – Argentina bei Bosnija ir Hercegovina. Mačą, vykusį Rio de Žaneiro „Estadio Jornalista Mario Filho“ stadione, daug geriau žinomame tiesiog kaip „Maracana“, rezultatu 2:1 laimėjo argentiniečiai.

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia.

Jei turnyro šeimininkų brazilų aršiausiems priešams Pietų Amerikoje argentiniečiams šis pasaulio čempionatas jau 15-as, tai bosniai debiutavo planetos pirmenybėse.

Mačas Bosnijos ir Hercegovinos rinktinei prasidėjo tragiškai. Jau trečią minutę po baudos smūgio kamuolys nuo Seado Kolašinaco įskriejo į savus vartus.

Gerai žaidę bosniai niekuo nenusileido argentiniečiams ir turėjo galimybių išlyginti rezultatą. Tačiau sužaidus daugiau nei valandą blykstelėjo Argentinos rinktinės lyderis Lionelis Messi. 65 min. jis suklaidino keletą gynėjų ir tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus nuo virpsto.

84 minutę Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės atkaklumas puolime pagaliau buvo vainikuotas įvarčiu. Kamuolį į vartus pasiuntė po keitimo aikštėje pasirodęs Vedadas Ibiševičius.

Rezultatas:

Argentina 2-1 Bosnija ir Hercegovina

3' [1-0] Seadas Kolašinacas (į savus vartus)
65' [2-0] Lionelis Messi
84' [2-1] Vedadas Ibiševičius

LRT – oficialus pasaulio futbolo čempionato transliuotojas. Rungtynes galite tiesiogiai stebėti per LRT televiziją, raiškiosios televizijos kanalą LRT HD, LRT Kultūrą bei portale LRT.lt (tik Lietuvos teritorijoje).