Šveicarai rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę prieš Ekvadorą

Sekmadienį Brazilijoje vykstančiame 2014 metų pasaulio čempionate žaidžiamos dvejos E grupės rungtynės. Pirmasis susitikimas įvyko Brazilijos sostinėje, kur jėgas tarpusavyje išbandė Ekvadoro ir Šveicarijos futbolininkai. Po permainingos kovos neįtikėtiną pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo šveicarai – 2:1.http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/57874

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia.

Pirmasis kėlinys prasidėjo žaidimu be gynybos. Abi rinktinės neketino užsidaryti prie savų vartų ir kūrė atakas, nors jos itin pavojingos nebuvo.

13-ąją minutę laimę iš toli pabandė šveicaras Granitas Xhaka, tačiau jo smūgis nepasiekė tikslo. Vos po kelių minučių taip pat pavojingą progą sukūrė Xherdanas Shaqiri, bet Ekvadoro vartininko nuginkluoti nepavyko.

22-ąją minutę Šveicarijos gynėjas prasižengė netoli kampinio ir ekvadoriečiai išnaudoja šią galimybę. Puikiai kamuolį pakėlęs Walteris Ayovi atliko rezultatyvų perdavimą Enneris Valencia – 0:1.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką šveicarai spaudė savo varžovus, tačiau drausminga Ekvadoro komandos gynybą neleido išlyginti rezultato.

Antrasis kėlinys kiek netikėtai sėkmingai prasidėjo šveicarams. Jau 48-ąją minutę į Alexanderio Dominguezo vartus krito išlyginamasis įvartis – 1:1. Po standartinės progos pasižymėjo Admiras Mehmedi, kuris į aikštę žengė tik po pirmojo kėlinio.

Po greitai praleisto įvarčio Ekvadoro futbolininkai nepalūžo ir ėmė šturmuoti Šveicarijos rinktinės vartus. 60-ąją minutę galingą smūgį atliko E. Valencia, bet kamuolys skrieja šalia vartų.

Per likusį laiką rinktinės sukūrė daug pavojingų progų. Artėjant rungtynėms į pabaigą atrodė, kad Brazilijoje bus užfiksuotos pirmosios čempionato lygiosios, tačiau po greitos kontratakos per pridėtą teisėjo laiką pasižymėjęs Haris Seferovičius ir išplėšė Šveicarijos komandai tris taškus – 2:1.

LRT – oficialus pasaulio futbolo čempionato transliuotojas. Rungtynes galite tiesiogiai stebėti per LRT televiziją, raiškiosios televizijos kanalą LRT HD, LRT Kultūrą bei portale LRT.lt (tik Lietuvos teritorijoje).