L. Asadauskaitė nugalėjo „Kremliaus taurės“ turnyre

Rusijos sostinėje vykstančio tradicinio „Kremliaus taurės“ šiuolaikinės penkiakovės turnyro moterų varžybų nugalėtoja tapo olimpinė ir pasaulio čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, kuri galutinėje įskaitoje surinko 1309 taškus bei aplenkė 23 varžoves.

Antroji vieta – 1292 taškai – atiteko Vokietijos sportininkei Annikai Schleu, o trečiąja pozicija su 1284 taškais tenkinosi Rusijos atstovė Donata Rimšaitė, kuri pirmavo iki pat paskutinės – kombinuotos bėgimo ir šaudymo – rungties.

Pastarąją rungtį L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė pradėjo dešimta – nuo D. Rimšaitės ją skyrė 32 sekundės. Tačiau jau prieš trečiąją šūvių seriją Lietuvos sportininkė tapo lydere bei šios pozicijoje niekam neužleido iki pat finišo.

Šio sezono pasaulio taurės varžybų nugalėtoja lenkė Oktawia Nowacka su 1277 taškais liko ketvirta.

Absoliučią daugumą – 7 – moterų varžybų dalyvių sudarė Rusijos sportininkės.

Sekmadienį turnyre Rusijos sostinėje vyks asmeninės vyrų varžybos.