Graikų gynyba nublanko prieš Kolumbijos rinktinės puolimą

Šeštadienį 20-ame FIFA pasaulio futbolo čempionate kovas pradėjo ir C grupės komandos. Pirmoje dienos dvikovoje dvikovoje Kolumbijos rinktinė rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjo Graikijos futbolininkus.

Šeštadienį 20-ame FIFA pasaulio futbolo čempionate kovas pradėjo ir C grupės komandos. Pirmoje dienos dvikovoje Kolumbijos rinktinė rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjo Graikijos futbolininkus.

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia.

Itin geležine gynyba pasižymintys graikai pirmąjį įvartį praleido jau 5-ą mačo minutę, kuomet laisvas baudos aikštelėje likęs Pablo Armero kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Nors europiečiams pavyko sukurti kelias itin pavojingas progas, tačiau aikštėje dominavę kolumbiečiai už pastangas buvo apdovanoti – 58-ą susitikimo minutę sėkmingai pakelto kampinio metu kamuolys prasprūdo pro kelis žaidėjus, o vienam prieš vartus likusiam Teofilui Gutierrezui beliko jį pasiųsti į tinklą.

Nebeturėję ko prarasti, Graikijos žaidėjai dar bandė kilti į lemiamą šturmą, o pustušte jų gynyba kontratakoje pasinaudojo ir trečią susitikimo įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė visas rungtynes žibėjęs Jamesas Rodriguezas.

Geriausių pasaulio komandų reitinge Kolumbijos ekipa yra aštunta, o 2004 metų Europos čempionai graikai – dvylikti.

Rungtynėms, kurios vyko „Mineirao“ stadione, teisėjavo amerikietis Markas Geigeras.

Be kolumbiečių, kuriems planetos pirmenybėse negalės padėti ekipos lyderis Radamelis Falcao, ir graikų C grupėje dėl dviejų kelialapių į aštuntfinalį kovos Dramblio Kauko Kranto ir Japonijos rinktinės. Pastarųjų komandų akistata įvyks sekmadienį 4 valandą ryto Lietuvos laiku.

Kolumbija 3 – 0 Graikija

5' [1 - 0] Pablo Armero

58' [2 - 0] Teofilo Gutierrezas

90+3' [3 - 0] Jamesas Rodriguezas