Pasaulio futbolo čempionato atranka: Lietuva išvykoje pralaimėjo Graikijai

2014 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos grupės atrankos turnyro antras rungtynes Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė antradienio vakarą Pirėjuje žaidė su Graikijos komanda ir pralaimėjo varžovams rezultatu 0:2 (0:0).
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Sotiris Ninis 55-ą ir Kostas Mitroglou 72-ą minutėmis. Lietuviai nesukūrė realių progų įvarčiui pasiekti.

Po lygaus pirmo kėlinio graikams pavyko perimti iniciatyvą, kai aikštėje po keitimo pasirodė K. Mitroglou. 55-ą minutę jis pradėjo lietuvių vartų šturmą, kai po puolėjo smūgio galva kamuolys atsimušė į virpstą, o netrukus įvartį įmušė S. Ninis.

72-ą minutę S. Ninio ir K. Mitroglou derinys baigėsi antru įvarčiu į lietuvių vartus.