„Mare Nostrum“ plaukimo varžybų antrajame etape G. Titenis vyrų 100 m rungtyje krūtine buvo šeštas

Prancūzijoje vyksta antrasis šio sezono tarptautinių „Mare Nostrum 2014“ plaukimo varžybų 50 m ilgio baseine etapas, kuriame dalyvauja Giedrius Titenis bei Mindaugas Sadauskas.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Vyrų 100 m krūtine kvalifikacijoje G. Titenis rezultatas – 1 min. 01,51 sek. – buvo penktas tarp 58 dalyvių, o pagrindiniame (A) finale lietuvis tarp aštuonių plaukikų užėmė šeštąją (1:01,68) vietą.

Nugalėjo britas Rossas Murdochas (1:00,19), aplenkęs tautietį Adamą Peaty'į (1:00,23) ir japoną Yasuhiro Koseki (1:00,36).

Vyrų 50 m rungtyje laisvuoju stiliumi M. Sadausko rezultatas – 23,44 sekundės – buvo 23-čias tarp 115 dalyvių.

A finalą laimėjo amerikietis Nathanas Adrianas (21,68 sek.), antras finišavo prancūzas Florent'as Manaudou (22,00 sek.), o trečias buvo kitas JAV plaukikas Anthony'is Ervinas (22,21 sek.).

Šių varžybų etape G. Titenis dar varžysis 50 m rungtyje krūtine, o M.Sadauskas 100 m distancijoje laisvuoju stiliumi ir 50 m rungtyje peteliške.