R. Navardauskas trečiąjį dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etapą baigė 86-as

66-ą kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Criterium du Dauphine“ trečiajame etape 86-ąją vietą užėmė „Garmin-Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Antradienį 194 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė kartu su pagrindine grupe bei trečiojo etapo nugalėtoju vokiečiu Nikiasu Arndtu, aplenkusiu prizininkais tapusius belgą Krisą Boeckmansą ir Reinardtą Janse'ą Van Rensburgą iš Pietų Afrikos Respublikos.

Bendrojoje įskaitoje R. Navardauskas iš 119-osios pozicijos pakilo į 110-ąją, o nuo lyderio brito Christopherio Froome'o lietuvį tebeskiria 16 minučių bei 8 sekundės.