„Heat“ pergalės NBA finale siekia ir nešvariu žaidimu – sulaukė baudos

Panašu, kad Majamio „Heat“ komanda vadovaujasi posakiu, kad tikslas pateisina visas priemones. Bent jau tokį įspūdį galima susidaryti iš antrųjų NBA finalo rungtynių su San Antonijaus „Spurs“ klubu.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Jose nešvariu žaidimu pasižymėjo net du svečių krepšininkai – Dwyane'as Wade'as ir Mario Chalmersas.

D. Wade'as antro kėlinio pabaigoje suvaidino Manu Ginobilio pražangą, nors argentinietis jo net nelietė. Teisėjai ant šio kabliuko užkibo: skyrė trečią pražangą Manu, kuris buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių suolo, o D. Wade'ui suteikė progą realizuoti du baudos metimus.

Tiesa, po mačo NBA lyga peržiūrėjo šį epizodą ir skyrė krepšinio aktoriui 5 tūkstančių JAV dolerių baudą.

Tuo metu „Heat“ gynėjas Mario Chalmersas ketvirtame kėlinyje alkūnė smogė Tony Parkeriui ir buvo nubaustas nesportine pražanga. Tačiau nukentėjęs prancūzas nepataikė nė vienos baudos, o jau kitoje atakoje LeBronas Jamesas smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą saviškių naudai (88:87).

Įdomiausia, kad po pergalingos dvikovos M. Chalmersas tikino nieko blogo nedaręs.

„Nežinau, kas ten nutiko. Jie sako, kad aš trenkiau jam alkūne, tačiau aš nepamenu to daręs – tik mėginau prasiveržti prie krepšio“, – nustebęs pasakojo jis.

DELFI primena, kad trečiosios NBA finalo rungtynės – 4 valandą nakties iš antradienio į trečiadienį Majamyje.