Lietuvos penkiakovininkams – pasaulio taurės finalo bronza

Sarasotoje (JAV) surengto pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finalo mišrių komandų estafetės varžybose sekmadienį Lietuvos atstovai – olimpinė bei pasaulio čempionė Laura Asadauskaitė ir pasaulio čempionas Justinas Kinderis (1424 tšk.) pelnė bronzą.
G. Lukoševičiaus (BFL) nuotr.

Nugalėjo Rusijos atstovai – Jekaterina Churaskina ir Aleksandras Lesunas (1456 tšk.). Sidabras atiteko kinams Qian Chen ir Jianli Guo (1446 tšk.).

Lietuviai kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį pradėjo tik dešimti, atsilikdami nuo lyderių rusų 1 min. 5 sek.

Laura ir Justinas fechtavimo varžybose buvo penkti, plaukimo – septinti, jojimo – dvylikti, o kombinuotoje rungtyje – pirmi.

Mišrių komandų estafetės varžybose dalyvavo 12 komandų.

Moterų varžybose L. Asadauskaitė iškovojo sidabrą, o vyrų varžybose J. Kinderis buvo devintas.