D. Ricciardo iškovojo savo pirmąją pergalę „Formulėje 1“

Septintąjį 2014 metų pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą – Kanados „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo „RedBull-Renault“ komandos narys australas Danielis Ricciardo, kuris bendrojoje įskaitoje su 79 taškais pakilo į trečiąją vietą.
D. Ricciardo, AFP/Scanpix nuotr.

Tai buvo pirmoji 24-erių metų Australijos lenktynininko pergalė pirmenybių istorijoje.

70 trasos ratų Monrealyje – 305,270 km – nugalėtojas įveikė per 1 valandą 39 minutes 12,830 sekundės.

Antras šiame etape finišavo sezono lyderis bendrojoje įskaitoje vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“), o trečiąja pozicija tenkinosi keturiskart pasaulio čempionas Vokietijos lenktynininkas Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“):

1. Daniel Ricciardo (Australija), „RedBull-Renault“ 1 val. 39 min. 12,830 sek.
2. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“ atsiliko 4,236 sek.
10.Kimi Raikkonen (Suomija), „Ferrari“ 53,678

Lyderių rikiuotė bendrojoje „Formulės 1“ čempionato įskaitoje po septynių etapų:

1. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“ 140 tšk.