Prancūzijos teniso čempionato vyrų dvejetų varžybas laimėjo korto šeimininkai

Atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių vyrų dvejetų varžybas laimėjo vienuolikti pagal reitingą korto šeimininkai Julienas Benneteau ir Edouardas Rogeris-Vasselinas, finale 6:3, 7:6 (7:1) įveikę dvyliktus pagal skirstymą ispanus Marcelį Granollersą bei Marcą Lopezą.

Jie tapo pirmaisiais prancūzais nuo 1984 metų, kuomet šio čempionato vyrų dvejetų turnyrą laimėjo Yannickas Noahas bei Henris Leconte'as.

Tai buvo pirmasis J. Benneteau ir E. Rogerio-Vasselino poroje laimėtas „Grand Slam“ serijos turnyras.

Paskutinį kartą ispanai – Sergio Casalis bei Emilio Sanchezas – atvirojo Prancūzijos teniso čempionato dvejetų varžybas laimėjo 1990 metais.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojams atiteko 400 tūkst. eurų čekis, o finalą pralaimėję ispanai tenkinosi 200 tūkst. eurų piniginiu prizu.